Ukončení registrace na kongres

Registrace na XXI. celostátní kongres ČSLR s mezinárodní účastí byla ukončena z důvodu naplnění kapacity místa konání kongresu. Registrace na místě bude možná pouze v případě zrušení účasti některými ze zaregistrovaných účastníků.

Registrace


Registraci na kongres lze provést po přihlášení do kongresového registračního systému (tlačítko výše).
 
  • Přihlášení do registračního systému: Pokud jste se prostřednictvím registračního systému registrovali na některou z akcí organizovaných společností AMCA, použijte prosím přihlašovací údaje, které jste si nastavili při založení svého uživatelského účtu (e‑mail a heslo; heslo lze případně obnovit). Pokud ještě uživatelskéý účet nemáte, klikněte prosím na tlačítko „Vytvořit nový účet“ a zadejte požadované údaje. E‑mail (ID uživatele) a heslo si prosím uložte, využijete je při registraci na budoucí akce nebo při zaslání abstraktu.
  • Registrace: Po přihlášení do registračního systému klikněte na tlačítko „Nová registrace“ a vyplňte registrační formulář.
  • Platba: Po odeslání registračního formuláře se Vám zobrazí odkazy na online platbu kartou a zálohovou fakturu pro platbu převodem. Tyto odkazy naleznete také v potvrzovacím e‑mailu, který Vám bude zaslán po dokončení registrace.
  • Po obdržení platby na účet akce Vám bude e-mailem zaslán daňový doklad (v případě platby kartou následující den, po platbě převodem obvykle do 3 pracovních dnů). Doklad si také můžete stáhnout po opětovném přihlášení do registračního systému.

Skupinová registrace

Pokud si přejete registrovat skupinu více účastníků, není nutné vytvářet více uživatelských účtů – v rámci jednoho uživatelského účtu lze registrovat více osob. 
V registračním formuláři uveďte e‑mail registrované osoby. Potvrzení registrace pak bude zasláno registrované i registrující osobě (na e‑mail zadaný při vytvoření uživatelského účtu).
V případě, že si přejete vystavit fakturu pro platbu za celou skupinu, kontaktujte prosím sekretariát kongresu.

Registrační poplatky

  platba do 6. ledna platba od 7. ledna / na místě
Lékař – člen ČSLR 2 000 Kč 2 300 Kč
Lékař – nečlen 2 300 Kč 2 600 Kč
Nelékařský zdravotnický pracovník – člen ČSLR 1 500 Kč 1 800 Kč
Nelékařský zdravotnický pracovník – nečlen 1 800 Kč 2 100 Kč

Registrační poplatek zahrnuje účast na odborném programu a doprovodné výstavě, tištěný program, sborník abstraktů v PDF, občerstvení během kávových přestávek, obědy a DPH.

Platební možnosti

  • Platební kartou v rámci online registrace (MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron)
  • Bankovním převodem nebo poštovní poukázkou typu A na účet sekretariátu sjezdu:
Banka: Fio banka, a.s., V Celnici 10, Praha 1
Název účtu: AMCA, spol. s r. o.
Číslo účtu: 2001055491/2010
Variabilní symbol: číslo registrace účastníka
IBAN: CZ37 2010 0000 0020 0105 5491
BIC: FIOBCZPPXXX